Reklama w internecie

Marketing internetowy to obecnie najpopularniejsza forma skutecznej reklamy. E-marketing to prowadzenie działań za pomocą Internetu mające na celu reklamę produktu lub usługi w celu zwiększenia ich sprzedaży. 

Marketing internetowy jest nieodłączną częścią e-commerce. Nowoczesne formy reklamy pozwalają dotrzeć najlepszym produktom i usługom do ogromnej grupy odbiorców.

Jako firma zajmująca się sprzedażą internetową codziennie tworzymy rozmaite formy reklamy w Internecie, co daje wymierne korzyści.

Jakie reklamy internetowe oferujemy?

  • Banery reklamowe – mają ogromny zasięg i umożliwiają przedstawienie w atrakcyjny, graficzny sposób danego produktu
  • Mailingi i newslettery – to forma reklamy internetowej używana najwcześniej, umożliwia ona personalizację komunikatu i przypomnienie potencjalnym klientom o aktualnych promocjach – nasza firma zajmuje się opracowaniem strony graficznej i tekstowej
  • Fanpages – to narzędzie marketingu społecznościowego; najpopularniejszym portalem wykorzystywanym przez cenione firmy jest Facebook – pomaga on zbudować pozytywny wizerunek marki i tym samym prowadzi do zwiększenia sprzedaży
  • Grafiki reklamowe – obraz przemawia do ludzkiej świadomości bardziej niż tekst – przygotowujemy m.in.: plakaty, ulotki, wizytówki, katalogi produktów, layouty stron www.

Zapraszamy do współpracy!