E-commerce

Wraz z popularyzacją Internetu jego funkcje przestały być już tylko czysto komunikacyjne. Obecnie użycie sieci do prowadzenia działań handlowych jest rzeczą powszechną. Dziś każdy może swobodnie robić zakupy drogą elektroniczną, a z drugiej strony dokonywać sprzedaży. Pierwsze zakupy on-line zostały sfinalizowane w 1979 r. To USA stało się kolebką komercyjnego wykorzystania potencjału Internetu.

W XXI w. gałęzie e-commerce rozwijają się niezwykle dynamicznie i niemal każde przedsiębiorstwo zajmujące się handlem oferuje swoim Klientom możliwość zakupu przez Internet oraz przekazuje wiadomości o swoich usługach za pośrednictwem sieci www.

Handel internetowy to komfort zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Obecnie do najpopularniejszych sposobów prowadzenia handlu elektronicznego należą sklepy internetowe. Klientom zapewnia to dokonanie szybkiej i bezpiecznej transakcji, a sprzedawcom dostęp do szerokiego grona klientów.

Jako firma prowadząca działania e-marketingowe oferujemy projektowanie sprawnie funkcjonujących i dochodowych systemów sklepów internetowych. Tworzymy różne moduły, w zależności od potrzeb m.in.: kategorie produktów, zarządzanie klientami, integracja z Allegro, Ceneo, Skąpcem, elastyczne zarządzanie zamówieniami i fakturami.

Od lat działamy na rynku prowadząc kilka własnych sklepów internetowych. Gwarantujemy, że bliskie są nam potrzeby osób, które rozpoczynają biznes, jak i klientów, z którymi pracujemy każdego dnia.

Zapraszamy do współpracy!